Pierwsze kroki firmy

Pierwsze kroki firmy zawsze są trudne- znakomicie wie o tym każdy przedsiębiorca. Trzeba myśleć o tylu sprawach! Wybrać odpowiedni lokal, zatrudnić pracowników, wynająć transport i wiele, wiele innych.

A co najważniejsze- trzeba zdobyć silną i stabilną pozycję na rynku. Do realizacji tego celu potrzebna jest koniecznie reklama! Tylko że zainwestowaliśmy już w dobrą stronę internetową, jej pozycjonowanie. Nie zostało nam zatem zbyt wiele kapitału. W jaki typ reklamy jest sens go inwestować?

Niezawodna forma reklamy – druk ulotek

Ulotki były, są i najprawdopodobniej będą jednym z tańszych i skuteczniejszych środków reklamowych. Ponadto są bardzo uniwersalne. Przydadzą się zarówno w firmie- wtedy mogą być dołączane do umowy. Ponadto świetnie sprawdzą się na targach, festiwalach, jarmarkach- wówczas zaś warto je dać do ręki naszym potencjalnym klientom. Co więcej- można je rozdawać na ulicy, traktować jako wizytówki, roznosić po blokach. Możliwości jest bardzo dużo.

Ich wydruk nie jest też zbyt skomplikowany. Wystarczy mieć projekt, który dzisiaj możemy wykonać samodzielnie dzięki wielu dobrym programom. Następnie musimy wybrać papier- klasyczny to kredowy- oraz jego grubość- zazwyczaj poważne firmy wybierają gruby, sztywny papier, zaś te o mniej poważnych charakterze mogą wybrać cieńszy papier. Następnie wystarczy wybrać rozmiar i ewentualnie sposób zabezpieczenia.

Nowoczesna forma – ulotki składane

Niezwykle ciekawą formą są ulotki składane. Są one uważane już za „ulotki z wyższej półki”, zatem raczej nie nadają się do roznoszenia po domach czy rozdawania na ulicy. Świetnie natomiast sprawdzają się w roli folderu informacyjnego np. w momencie, w którym prowadzimy szkołę językową, a nasz klient właśnie zastanawia się który kurs będzie najlepszy i potrzebuje trochę czasu do decyzji.

Jak wygląda wydruk takich ulotek? Praktycznie dokładnie tak samo, jak tych zwykłych. Tutaj jednak warto zainwestować w dobre zabezpieczenie. Dzięki niemu ulotki te nie tylko będą ładnie wyglądały, ale też nie będą się tak łatwo niszczyć.

Drukarnia internetowa JKB Print

Pozostaje zatem już tylko wybór odpowiedniej drukarni. Warto wybrać JKB Print- jest to nowoczesna drukarnia, w której używane są materiały wyłącznie wysokiej jakości. Ponadto firma ta charakteryzuje się solidnym wykonaniem zamówień, terminowością oraz przystępnymi cenami.

Warto jeszcze dodać, że znajdują się tam urządzenia przeznaczone zarówno do druku offsetowego, cyfrowego, jak i wielkoformatowego. Zatem wydruk ciekawej fototapety do biura, naklejki z logiem firmy na samochód nie będzie żadnym problemem! Sprawdź ofertę drukarni JKB Print na stroniehttps://www.jkbprint.pl/ulotki

 

Dodaj komentarz