Słodycze firmowe to wizytówka Twojego biznesu!

Jak sprawić, aby klienci Cię zapamiętali? Daj im coś w prezencie! Może to być drobny upominek, jak na przykład firmowe krówki. Słodycze reklamowe to idealny pomysł na prezent, jeśli chcesz ich zaskoczyć i sprawić, że będą mieć pozytywne wspomnienia odnośnie Twojej firmy!

Krówki reklamowe to niesamowity sposób, aby podziękować swoim klientom! Dodatkowo, dzięki personalizacji, możesz umieścić na krówkach swoje logo oraz dane kontaktowe. Krówki z personalizowanym papierkiem będą więc słodką wizytówką, która oprócz sprawienia radości i zaskoczenia, spełni funkcję przekazania danych swojej firmy.

Krówki reklamowe to szansa na zostanie zapamiętanym

Cukierki krówki firmowe to drobny podarunek, który nie wymaga dużej inwestycji, a można zyskać wielu nowych i stałych klientów. Klienci lubią dostawać coś „dodatkowo”, lubią czuć się ważni i docenieni. Wizerunek Twojej firmy zyska, jeśli słodko im podziękujesz. Dzięki takim cukierkom w łatwy sposób przemycisz nazwę i logo swojej firmy oraz dane kontaktowe! 

krówki firmowe eco

Cukierki firmowe dla klientów – jak je wręczać?

Jest wiele sposobów, aby podarować klientom krówki z logo firmy. Pierwszym pomysłem  z nich jest to, aby dodawać krówki do każdego zamówienia lub podczas wydawania paragonu. Drugim sposobem jest to, aby krówki leżały tuż przy wejściu/na rececpcji – w miejscu widocznym dla klienta/kontrahenta. W ten sposób będzie on ośmielony, aby poczęstować się tym uroczym cukierkiem.

Pamiętajcie o tym, aby dziękować swoim klientom, a z pewnością Was zapamiętają. Pyszne cukierki z logo to inwestycja w wizerunek oraz reklamę swojej firmy!