Czy opłaca się wykupić pojazd po zakończeniu umowy leasingu?

Leasing zwrotny to jedna z metod finansowania ciesząca się w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem wśród właścicieli firm.

Rozwiązanie to niesienia sobą wiele korzyści, które powodują, że przedsiębiorstwo zyskuje ugruntowaną pozycje, a także szanse na osiągniecie sukcesu. Do największych zalet oferty zaliczyć można między innymi elastyczność w zakresie ustalania wpłaty własnej, małe wymagania dotyczące dokumentacji, a także atrakcyjne zabezpieczenie majątkowe.

Obecnie istnieje wiele rodzajów leasingu, co powoduje, że każdy jest w stanie znaleźć coś dostosowanego dla siebie. Dużą nowość stanowi leasing konsumencki. Do niedawna z tej opcji finansowania korzystały wyłącznie firmy. Od teraz niemal każdy może użytkować pojazd bez ograniczeń w zamian za uiszczanie skalkulowanej składki.

W celu znalezienia rozwiązania dającego największą satysfakcję warto poradzić się profesjonalistów posiadających rozeznanie w temacie. W tej dziedzinie szczególnie wyróżnia się CLS czyli przedsiębiorstwo funkcjonujące z ogromnym powodzeniem na rynku od 15 lat. Do podstawowych zadań pracowników należy wyszukiwanie ofert, a następnie przedstawianie informacji osobom zainteresowanym. Efektem współpracy jest podjęcie trafnej decyzji, która będzie owocowała przez długi czas. W asortymencie usług CLS znajdują się także propozycje porad:

– kredytów – w tym przypadku personel koncentruje się przede wszystkim na posiadanych przez odbiorcę możliwościach oraz wyznaczonym celu zakupu środka trwałego

– ubezpieczeń – kontakt z wieloma instytucjami powoduje, że firma oferuje produkty zróżnicowane, o korzystnych warunkach

W celu zaczerpnięcia wiedzy dotyczącej propozycji wystarczy odwiedzić jedną z siedzib zlokalizowanych w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Opole, Bydgoszcz, a także Wrocław. Dla osób spoza przedstawionych rejonów istnieje inny kanał komunikacji w postaci strony internetowej. Została ona podzielona na kategorie, co umożliwia zainteresowanym klientom intuicyjne i szybkie odnalezienie produktów.

Dodaj komentarz