Szybki zakup komputera – zaufaj specjalistom

Jeśli potrzebujesz komputera ASAP, lepiej szukaj go w miejscu, gdzie spotkasz specjalistów, którzy po kilku Twoich pytaniach, będą w stanie dokładnie doradzić Ci, czego potrzebujesz. Jeśli nie znasz się na komputerach, ale wiesz doskonale, czego chcesz, nie trać czasu na poszukiwania w wielkich marketach RTV i AGD.

Delegacje, rozliczenia, prezentacje

Nie wiesz, w co włożyć ręce? Pod koniec roku masz tyle pracy, że trudno stwierdzić, od czego zacząć? Masz już dosyć spędzania nadgodzin w biurze i chcesz swoją pracę przenieść do domu? Będziesz potrzebował sprawdzonego sprzętu. Najlepiej, jeśli będzie to komputer poleasingowy. Większość ze sprzętu tego typu, była wcześniej selektywnie dobierana pod potrzeby danej firmy. Później, przy zmianie wszystkich komputerów lub likwidacji stanowisk, świetne, niemal nieużywane laptopy trafiają do zakładów serwisowych i to właśnie jeden z tych komputerów powinien trafić w Twoje ręce.

Używany nie oznacza zniszczony

Nie myśl, że laptopy używane będą się notorycznie wieszać, że będą miały zmaltretowaną obudowę i chińską zawartość. W profesjonalnym zakładzie serwisowym wszystkie komputery, które tam trafiają, są poddane wnikliwemu przeglądowi. Ten sprzęt, który nie zostanie zaakceptowany przez serwisanta, nie ma szansy trafić do sprzedaży, natomiast komputery sprawdzone są zaakceptowane a podczas ich zakupu klient dostaje gwarancję. To oznacza, że kupując laptopa używanego płacisz nawet o połowę mniej, dostajesz dodatkową gwarancję bez pośredników oraz wybierasz sprzęt dedykowany Twoim potrzebom.

Właśnie dlatego, jeśli nie masz czasu zastanawiać się, co powinieneś wybrać, zadzwoń do serwisu, powiedz jakie kryteria powinien spełniać Twój komputer i kup to, co doradzi Ci specjalista. Małe firmy nie mogą sobie pozwolić na pomyłki. Wielkie markety nie odczuwają żadnych negatywnych konsekwencji z niezadowolenia pojedynczych klientów. To sprawia, że w razie reklamacji możesz rozmawiać z człowiekiem, któremu zależy na złagodzeniu sytuacji lub z komputerem, który nie czuje żadnych emocji, nie wspominając o empatii. Słowem, potrzebujesz dobrego komputera, ASAP? Zadzwoń do serwisu!

Dodaj komentarz