Wygraj bilet na konferencję Event Biznes

Organizatorzy konferencji skutecznego biznesu Event Biznes na swoim profilu w portalu społecznościowym Facebook przygotowali letni konkurs biletowy. Każdy ma szansę wygrać zaproszenie na wydarzenie z gwarantowanym pełnym pakietem konferencyjnym (o wartości 495 złotych). Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego według Ciebie event jest skutecznym narzędziem marketingowym?” i poczekać na decyzję Jury. III edycja spotkania odbędzie się już 18 października 2016 r. w centrum konferencyjnym EXPO XXI Warszawa.

Letni konkurs biletowy

Konkurs potrwa od 4 lipca do 4 sierpnia br., nagrodzona zostanie najciekawsza odpowiedź, którą uczestnik umieści w komentarzu pod postem konkursowym. Skierowany jest od do wszystkich, którzy pragną wziąć udział w zbliżającej się wyjątkowej konferencji poświęconej branży eventowej. Regulamin dostępny jest na profilu Facebook Event Biznes w zakładce „notatki”” oraz w siedzibie organizatora.

Konferencja Event Biznes

Tegoroczna III edycja konferencji będzie dotyczyć głównie edukacji i inspiracji w świecie branży spotkań. Wydarzenie ma na celu zapoznanie uczestników z nowoczesnymi formami promocji służącymi budowaniu marki oraz ukazanie możliwości i korzyści sprzedażowych i wizerunkowych płynących z wykorzystania event marketingu.

Do współpracy przy organizacji zaangażowano: przedstawicieli agencji eventowych, klientów przemysłu spotkań, reprezentantów świata nauki oraz mediów skupionych w Radzie Programowej, powołanej do opracowaniem programu.

Konferencja nastawiona jest przede wszystkim do managerów i dyrektorów działów marketingu, do managerów i specjalistów z działów zakupów oraz członków zarządów odpowiedzialnych za komunikację w swoich firmach jak i wszystkich tych, którzy mają chęć stać się częścią przemysłu wydarzeń.

Zapraszamy do aktywnego udziału w konkursie!

Więcej na: stronie Event Biznes

 

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem oraz współtwórcą Studium Podyplomowego Event Management przy Wydziale Zarządzania UW. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.

Dodaj komentarz