Dlaczego warto zlecić organizację wyjazdu firmowego wyspecjalizowanej firmie?

Organizacja wyjazdu służbowego nie należy ani do przyjemnych, ani do załatwienia na ostatnią chwile. Pochłania masę czasu i pieniędzy. Jednak można pozbyć się tego problemu i zlecić zorganizowanie całego wyjazdu profesjonalistom, którzy zarezerwują za nas lot, hotel i wszystkie niezbędne rzeczy, aby podróż była spokojna i przyjemna.

Nie marnuj czasu

Wszystkie osoby pracujące na wysokich szczeblach kariery wiedzą, że czas to pieniądz, a każda minuta zbędnie straconego czasu może słono kosztować. Organizacja podróży służbowej nie jest łatwym i przyjemnym zajęciem. Jest wiele zmiennych, które trzeba uwzględnić w planie. Organizując taki wyjazd trzeba wykonać wiele telefonów, napisać wiele maili i dokonać kilku rezerwacji. To wszystko jest bardzo czasochłonnym procesem, który wymaga wielu godzin pracy. Wyspecjalizowane firmy ściągają z naszych barków tę odpowiedzialność i te wszystkie czynności wykonują za nas. Wystarczy jedna dłuższa konsultacja z firmą, a podróż służbowa zostanie zorganizowana sprawnie. Czas całej organizacji z kilku godzin spada do kilkunastu minut. Minut, które można wykorzystać na realizowanie bieżących zadań.

Zaoszczędź pieniądze

Dalsze podróże służbowe są sporym wydatkiem. Samodzielnie organizując taki wyjazd narażamy się wbrew pozorom na większe koszty, niż gdyby organizację wyjazdu zlecić profesjonalistom. Profesjonalne firmy mają podpisanych wiele kontraktów z liniami lotniczymi, czy z hotelami. Dzięki temu otrzymują zdecydowanie niższe ceny, niż pojedynczy przedsiębiorca.

Aż 70% kosztów podróży służbowej pochłaniają bilety lotnicze, ponad 20% kosztów to rezerwacje hoteli, co daje 90% tańszych możliwości, z których mogą skorzystać jedynie specjaliści. – podkreślają specjaliści Bissole Business Travel z Wrocławia.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Organizując samodzielnie podróż służbową często zapominamy o najważniejszym – o swoim bezpieczeństwie. W większości przypadków osoby podróżujące nie wykupują dodatkowego ubezpieczenia, które kosztuje grosze, a w nieszczęśliwych przypadkach może uratować życie. Doświadczone firmy nie zapominają o takich szczegółach. Dbają nie tylko o to, aby wyjazd służbowy był udany, ale również dbają o to, aby był bezpieczny.

Postawienie na doświadczonych zawodowców zwróci nam czas i pieniądze, dodatkowo wypełni nasz wyjazd wieloma ciekawymi atrakcjami. Jeśli nadal nie jesteś przekonany to spróbuj raz, a już nigdy nie będziesz samodzielnie organizować podróży służbowej.

Dodaj komentarz