Ogólnopolski ranking spółek doradztwa podatkowego

W ogłoszonym wczoraj ogólnopolskim rankingu spółek doradztwa podatkowego przygotowanym przez redakcję Rzeczpospolitej Grupa Gumułka zajęła 24 miejsce. Nasza firma okazała się bezkonkurencyjna w zestawieniu obejmującym spółki doradcze z województwa śląskiego.

Ranking powstał na podstawie ankiet rozesłanych do firm doradczych. W rankingu głównym pod uwagę brano m. in. przychody z usług, liczbę doradców podatkowych oraz liczbę zatrudnionych radców prawnych i adwokatów. W tym zestawieniu Grupa Gumułka zajęła 24 pozycję.

Oprócz rankingu głównego redakcja Rzeczpospolitej przygotowała też zestawienie obejmujące przychody firm doradczych. Tutaj Grupa Gumułka zajęła 26 pozycję z przychodami w wys. 2 mln 770 tys. zł. To lepszy wynik niż rok temu, kiedy to zajęliśmy 29 miejsce.

Gazeta przygotowała także ranking uwzględniający liczbę zatrudnionych doradców. Tutaj Grupa Gumułka zajęła 24 miejsce.

Nasza wysoka pozycja w rankingu to efekt zaufania klientów, którzy doceniają jakość naszych usług i profesjonalizm doradców, a także widzą rezultat dobrej organizacji pracy. Dzięki naszym oddziałom w Warszawie i Krakowie oraz koordynacji prac doradców w różnych regionach, świadczymy z sukcesami nasze usługi na terenie całej Polski – komentuje Radosław Gumułka, prezes Grupy Gumułka.

Oferta Grupy Gumułka zawiera pełen zakres usług finansowych. Kluczowe kompetencje to audyt i podatki. Firma specjalizuje się m.in. w odzyskiwaniu podatku VAT na rzecz samorządów. Dzięki współpracy z Grupą Gumułka samorządy Jaworzna i Gliwic odzyskały w ostatnich latach łącznie kilkanaście milionów złotych.

 

Dodaj komentarz