Hotelowy sposób na sukces

Świat z każdym rokiem staje się coraz bardziej cyfrowy. Elektronika, aplikacje i różnorakie sprzęty wchodzą do naszego życia by uczynić go łatwiejszym i wygodniejszym. Nic więc dziwnego, że każde szanujące się przedsiębiorstwo, niezależnie, czy jest to sklep z ubrankami dla dzieci czy znana na całym świecie sieć hoteli – chcą, by za pomocą techniki zbliżyć i zachęcić do siebie potencjalnego klienta.

Tylko jakich narzędzi użyć, by odnieść sukces? W przypadku baz noclegowych świetnie sprawdza się aplikacja mobilna dla hoteli. Powinny się w niej znaleźć takie funkcjonalności jak możliwość zabukowania noclegu, modyfikacji ustawień rezerwacji i podgląd na najlepsze oferty w danym mieście.

Gdy dodatkowo w aplikacji znajdzie się jeszcze możliwość dodania karty kredytowej i dokonywania płatności z poziomu programu – będzie to dodatkowa zaleta, którą docenią zabiegani klienci, nieważne czy to turyści, czy biznesmeni. Na popularności zyskują aplikacje ilumioapp.pl – programy hotelowe. Są one dedykowane ściśle do tej jednej branży i przy współpracy z ludźmi pracującymi na co dzień w hotelach. To właśnie połączenie ogromnej wiedzy programistów z ekspercką wiedzą pracowników hotelowych dała w efekcie program przygotowany na każdą sytuację, który znacząco ułatwi codzienne obowiązki recepcjonistów, klientów chętnych na zabukowanie pobytu oraz marketingowców.

Dlaczego to takie ważne? W okresie największego nasilenia, takimi jak wakacje (gdy hotel znajduje się nad morzem), ferie zimowe (gdy hotel ulokowany jest w górach) lub podczas lokalnych imprez organizowanych w danym mieście, poprzez liczne rezerwacje noclegów – telefoniczne i internetowe – mogłoby dojść do komplikacji i nieporozumień bez odpowiedniego zaplecza, jakie dają profesjonalne systemy rezerwacji hotelowej. Skutki tego mogłyby być katastrofalne – klient przyjeżdża do hotelu, w którym nie ma dla niego miejsca. Oprócz zadośćuczynienia władze obiektu muszą się liczyć także z niechlubną opinią w internecie, która wpłynie na ogólne spostrzeganie całej filii, a co za tym idzie – zmniejszonymi przychodami.

Dlatego też, by uczynić swój biznes nie tylko dochodowym, ale także prestiżowym i profesjonalnym warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie hotelowe, które wywinduje hotel nie tylko w oczach pracowników, których codzienna praca zostanie w dużej mierze ułatwiona, ale także w oczach klientów. Będą oni mogli sami zarządzać rezerwacjami i mieć pewność, że gdy zjawią się na miejscu wszystko będzie w najlepszym porządku.

źródło: http://ilumioapp.pl/ilumio-mobile-concierge/

Dodaj komentarz