Ucz się w pracy angielskiego – niezawodne triki

Praca biurowa wymaga odpowiedniego przygotowania się przed rozpoczęciem realizowania projektu. Najczęściej więc dzień zaczynamy od otwarcia kalendarza i notatnika, sprawdzenia zadań i wykonania osobistej listy rzeczy do zrobienia. Dzięki temu trikowi efektywniej pracujemy, ale również jesteśmy bardziej zmotywowani do pracy. Odhaczanie zadań skutecznie pobudza nas do dalszej pracy i pokazuje, jak rośnie nasza efektywność z każdą godziną. Jednak w tej małej czynności, jaką jest check lista, można znaleźć sposób na naukę angielskiego. I to taki, który naprawdę pomaga zdobywać wiedzę. Poznasz go w tym artykule.

Lista zadań w języku angielskim

Jeśli każdego dnia masz do wykonania określone zadania i te różnią się od siebie, spróbuj tworzyć tak zwane to-do listy w języku angielskim. Zamiast, np. napisać, że musisz wysłać maile lub zadzwonić, po polsku, przetłumacz to na angielski. Dzięki temu za każdym razem, gdy zerkniesz na kartkę z podpunktami, przestawisz umysł na angielski i wzrokowo zapamiętasz słówka i zwroty. Nie dość, że szybciej pojmiesz wiedzę z danej kategorii i poznasz nowe słówka, to jeszcze z pewnością przyda Ci się to również w pracy, gdy przyjdzie przetłumaczyć jakąś wiadomość lub zrobić research na podstawie angielskiej strony internetowej.

Zmień język

Korzystasz z komputera i internetu w czasie pracy? W takim razie koniecznie zmień język w ustawieniach systemu i przeglądarki. Wyłącz też automatyczne tłumaczenie stron obcojęzycznych. Zawsze w razie potrzeby, możesz przecież przywrócić domyślne parametry lub włączyć tłumacza. Dzięki temu, że poprzez 7 godzin dziennie, obcujesz z angielskim, łatwo pojmiesz, że niektóre opcje po angielsku można sobie z czymś skojarzyć. To sprawi, że Twoja wiedza z dnia na dzień będzie coraz większa.

Kurs angielskiego? Dlaczego nie!

Kurs angielskiego Częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ to kolejny pomysł na szybkie i efektywne zdobywanie wiedzy z języka angielskiego. Po pracy lub w weekendy, możesz uczęszczać na zajęcia i tym samym, efektywnie wykorzystywać wolny czas. Nie ma w końcu nic lepszego od motywacji do nauki poprzez opłacenie jej.