Elegancja i wydajność – komputery biznesowe

W przypadku biznesu warto zaopatrzyć się w komputer, który nie tylko zapewni odpowiednią wydajność, ale i będzie się dobrze prezentował na spotkaniu z klientem. Gdy praca wymaga częstego przenoszenia sprzętu należy też zwrócić uwagę na wymiary i wagę laptopa.  W poniższym artykule postaramy się przedstawić zestawienie kilku wybranych modeli oraz wymienić cechy na które warto zwrócić uwagę przy zakupie komputera biznesowego.

Pierwsza z przygotowanych przez nas propozycji charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Model Dell Vostro 3568 został wyposażony w wydajny procesor Intel Core i5, najnowszej – siódmej generacji, który w połączeniu z szybkim dyskiem SSD zapewni wysoki komfort użytkowania. Laptop posiada matową matrycę, która nie tylko jest mniej męcząca dla oczu, ale i nie odbija światła zapewniając tym samym lepszą widoczność niezależnie od warunków w jakich korzystamy z komputera. Ta ostatnia funkcja zdecydowanie przyda się w podróży.

Laptop, który ma służyć do pracy w domenie, co zazwyczaj jest norma w dużych firmach powinien natomiast posiadać zainstalowany system operacyjny w wersji PRO, która jako jedyna na rynku umożliwia taką funkcjonalność. Godnym polecenia jest model Lenovo Essential V310-15ISK

W przypadku kiedy laptop często ma być przenoszony dobrym pomysłem będzie zainteresowanie się modelem Lenovo 710S o przekątnej ekranu 13,3” i wadze wynoszącej zaledwie 1,13kg. Dodatkowo model charakteryzuje się eleganckim wykończeniem oraz  wyświetlaczem o rozdzielczości FullHD. Praca na takim urządzeniu zapewni nie tylko odpowiedni komfort w trakcie podróży, ale i wydajność, za sprawą procesora Intel Core i5 oraz szybkiego dysku SSD.

Każdy z powyższych modeli w zależności od indywidualnych upodobań powinien dobrze spełnić się jako laptop biznesowy. Wszystkie prezentowane powyżej laptopy pochodzą z oferty autoryzowanego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami pod poniższym adresem: http://www.servecom.pl

Dodaj komentarz